© 2016 - 2024 Stingray Studio

Popis

 

Filmová produkcia

Reklamné spoty vo väčšine prípadov prezentujú priamo produkt, ktorý chcete odprezentovať svojim zákazníkom, alebo budujú všeobecné povedomie o Vašej značke. Úspech videospotu závisí na profesionálnom spracovaní, ale hlavne na pútavom príbehu, ktorý sa vryje do povedomia ľudí. V dnešnej dobe je veľmi populárny reklamný spot, ktorý napĺňa prvky virálneho videa. Hlavným rozdielom medzi reklamným a virálnym videom je jeho dĺžka. Klasický reklamný spot má väčšinou dĺžku do 30 sekúnd, virálne video je väčšinou dlhšie. Samozrejme nie je to pravidlo, všetko závisí od toho, kde bude video umiestnené. Napríklad ak ide o video odvysielané v TV ako reklama, býva dĺžka spotu kvôli cene vysielacieho času, čo najkratšia. Reklamné spoty bývajú tiež viac zamerané na propagáciu konkrétneho produktu či služby, na rozdiel od virálnych videí. Pri tak krátkom videu je veľmi dôležitá príprava. Zväčša trvá omnoho dlhšie ako samotné točenie. Pre hladký priebeh sú potrebné konzultácie s klientom a presné ujasnenie požiadaviek, s ktorými ďalej pracujeme.

 

Ponúkame Vám kompletné zabezpečenie Vášho reklamného spotu, videoklipu, firemnej prezentácie atď. Postaráme sa o príbeh, natočenie, zostrihanie, ozvučenie a všetko na profesionálnej úrovni.

 

Pri filmovej produkcií riešime

 

Kreatívne riešenia

Vieme Vám ponúknuť širokú škálu možností a kreatívnych nápadov. Vytvorím pre Vás profesionálny reklamný spot, vhodný pre použitie na Vašu propagáciu. Môžete sa spoľahnúť, že Vaše produkty budú vždy prezentované v tom najlepšom svetle.

 

Diváka

Pre efektívny reklamný spot je dôležité si uvedomiť komu je určený. Podľa toho treba vystavať príbeh, aby daný typ ľudí oslovil.

 

Techniku

Pri realizácií videa používame profesionálnu techniku od kamier, svetiel po zvuk. Všetko toto zohráva úlohu na výslednom spote.

 

Dĺžku

Niekedy dvojhodinový reportážny film je kvalitatívne porovnateľný s 5 minútovým reklamným spotom. Pri krátkom reklamnom spote sa kladie veľký dôraz na kvalitu každého záberu. Celá scéna musí byť vopred do detailu premyslená, aby každá sekunda bola výstižná a obsahovala podstatu produktu či služby.

 

Miesto

Po zadaní zákazky, konzultujeme s klientom miesto konania natáčania. Všetko závisí od predstavy klienta a možnostiam ich realizácie. Nepodceňujeme kvalitnú prípravu a preto miesta vopred navštívime. Zameriavame sa hlavne na miesta, odkiaľ sa dá točiť, uhly pohľadu, eliminácia nežiaducich predmetov, či tieňov.

 

Rekvizity

Veľmi dôležitou súčasťou sú správne zvolené doplnky, ktoré podporia podstatu Vášho produktu a vyzdvihnú jeho jedinečnosť v reklamnom spote.

 

Ďalší účastníci

Pre vytvorenie dobrého spotu sú potrebný kvalitný herci, modelky, štylisti, vizážisti a ďalší externý členovia produkčného tímu. S klientom sa vieme dohodnúť akú má víziu a zabezpečiť podľa toho ľudí. Samozrejme každý ďalší účastník na reklamnom spote sa pripočítava k cene.

Často kladené otázky

Ak vlastním priestor, v ktorom chcem točiť reklamný spot, čo všetko treba zabezpečiť?

Potrebujeme daný priestor vidieť, kvôli priestoru pre pohyb kameramana, miesta na svetla, statívy, slidere a pohyb ďalších účastníkov.

Môžem si zohnať hercov sám?

Samozrejme nemáme s tým problém. Je však potrebné aby išlo o spoľahlivé osoby, ktoré prídu včas na miesto určenia. Taktiež musia byť upovedomené, že natáčanie nebude trvať päť či desať minút a natočenie jedného záberu sa môže niekoľko krát opakovať. Ďalej herci musia byť ochotní splniť Vami zadanú požiadavku hrania. V každom prípade, ak si hercov zoženiete Vy, ručíte za ich spoluprácu.

Rekvizity k natáčaniu produktu zabezpečíte Vy?

Kvalitný reklamný spot je hlavne o príprave a jej následnom spracovaní. Čas na prípravu záleží od náročnosti projektu, zabezpečenia miesta, rekvizít, hercov, nahranie vlastnej hudby na mieru, spracovania, editácie, ak ide o exteriér tak počasia, či svetla. Bežne sa stáva, že príprava zaberie napríklad tri týždne, natáčanie tri dni a postprodukcia týždeň.

Poskytujete aj rental filmovej techniky?

Bohužiaľ, túto službu v tomto štádiu neposkytujeme.

Cenník

Názov

Popis

Cena *

Videorozhovor

Videorozhovor v rozmedzí do 10 min. finálneho videa.

od 300€

Reklamný spot

Reklamný spot v rozmedzí do jednej minúty.

od 1000€

Krátkometrážny film

Krátkometrážny sprievodný film k projektu do 10 min.

dohodou

* Finálnu cenu audiovizuálneho diela nemožno jednoznačne určiť. Je striktne závislé od požiadaviek klienta, náročnosti a stráveného času. Pri kalkulácií audiovizuálneho diela (reklamný spot, krátkometrážny film a pod.) zohľadňujeme spracovanie námetu, vyhotovenie scenáru, zabezpečenie a riadenie procesov tvorby a výroby, prípravu jednotlivých scén, nasvietenie scén, použitie profesionálnej techniky (kamery, stále svetlá, slider, crane, dron atď.), samotný proces natáčania, prenájom lokácií a priestorov, honoráre hercov, komparzu a figurantov, licencie na použité audio a postprodukciu.

Galéria

Projekty

PozicajTo.sk

/ / / /

SaUkludni.sk

/

Fashion Photoshoot

Ako Vám môžeme pomôcť? Napíšte nám viac!

Kontaktujte nás

Klienti

Pridajte sa aj Vy k spokojným zákazníkom!