© 2016 - 2024 Stingray Studio

Dovoľte aby sme Vám týmto spôsobom oznámili, že službu SFX Makeup ponúkame od 01.09.2017. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Popis

SFX Makeup

SFX Makeup sú špeciálne efekty napríklad do filmov, videí, divadiel, televíznej produkcie a reklamných kampaní. Ide napríklad o vytvorenie filmovej masky – voodoo bábiky, zombie, démona, rôznych škriatkov, príšer atď. Ďalším využitím sú tiež napodobeniny zranení ako jazvy, rany, zostarnutej pokožky, zlomeniny, odreniny, alebo plešiny. Napodobnenie zranenia môže byť využité pri simulácii práce záchranných zložiek. Aplikácia makeup-u vzniká priamo na mieste danej akcie.

 

Ponúkame Vám reálne napodobeniny zranení a rôznych filmových masiek pre čo najvernejší zážitok pre diváka. Pri našej práci používame profesionálne značky a to Kryolan a NYX.

 

Pri SFX Makeup-e riešime

 

Náročnosť zadania

Pri niektorých zadaniach pre špeciálne efekty je dôležitá príprava. Vo väčšine prípadoch je potrebné naštudovať výzor zranenia alebo masky, aby bolo čo najreálnejšie. Niektoré časti zranenia alebo časti masky je potrebné deň vopred vyrobiť a pripraviť na aplikáciu na deň akcie.

 

Čas

Vytvorenie niektorých masiek trvá 2-3 hodiny, záleží od požiadaviek klienta. Preto treba počítať s časovou rezervou pred danou akciou.

 

Kvalitu

Pre realizáciu špeciálnych efektov používame dostupné profesionálne značky ako Kryolan a NYX makeup.

 

Kreativitu

Vieme Vám ponúknuť širokú škálu možností a kreatívnych nápadov. Vytvorím pre Vás profesionálne maskérske špeciálne efekty, ktoré podporia autentickosť Vášho projektu.

 

Rekvizity

Pre Vašu masku vieme vyrobiť a pripraviť rôzne rekvizity, ktoré ju podporia a vyzdvihnú v celku.

Často kladené otázky

Ako dlho vydržia masky?

Pri práci používame profesionálny makeup, ktorý po zafixovaní vydrží deň nosenia.

Sú masky vodeodolné?

Farby, ktoré používame nie sú vodeodolné. Preto vystavenie akémukoľvek styku s vodou sa začnú rozmazávať. Napríklad natáčanie v daždi by si žiadalo nadštandardné opatrenia pre uchovanie masky.

Koľko aspoň približne trvá celková realizácia masky?

Približne tri dni na naštudovanie a premyslenie návrhu masky, ktorý Vám bude zaslaný. Pre zakúpenie a vyrobenie rekvizít si vyhradzujeme týždeň. Samotná aplikácia masky trvá 2-3 hodiny. Samozrejme veľmi záleží od náročnosti masky.

Robíte masky aj na iné akcie ako napríklad halloween?

Áno. Avšak treba si uvedomiť, že našu prácu berieme vážne a profesionálne. Preto kontaktovanie v deň akcie nepovažujeme za akceptovateľne. Tak isto, je potrebné zaplatiť zálohu pred samotným začatím práce, aby neprišlo k zrušeniu bez nášho vedomia. K svojim zákazníkom pristupujeme veľmi seriózne a to isté očakávame od nich.

Viete urobiť aj mechanické časti masky? Mám na mysli napríklad hýbanie uší.

Bohužiaľ, nie. Mechanickými časťami sa nezaoberáme.

Cenník

Názov

Popis

Cena *

Celotvárová maska

3 návrhy masky, aplikácia masky na jedno použitie.

od 300€

Zranenie

Strelné poranenia, škrabance, modriny atď.

od 100€

Doplnky

Príprava doplnkov ako pazúry, rohy, zuby, čelenky, tykadlá atď.

od 20€

* Cestovné náklady spojené s dopravou ku klientovi sú 0,30€/km.

Projekty

PozicajTo.sk

/ / / /

SaUkludni.sk

/

Fashion Photoshoot

Ako Vám môžeme pomôcť? Napíšte nám viac!

Kontaktujte nás

Klienti

Pridajte sa aj Vy k spokojným zákazníkom!