© 2016 - 2024 Stingray Studio

Popis

Tvorba loga

Logo je dôležitou súčasťou budovania identity Vašej firmy. Človek je schopný si lepšie pamätať a identifikovať symbol rýchlejšie ako prečítať text. Práve preto veľa známych symbolov ako napríklad dopravné značky sú tvorené obrázkami a nie iba slovami. Vďaka profesionálnemu logu je Vaša firma omnoho jednoduchšie identifikovateľná klientom, ktorý ju už pozná a zároveň pôsobí dôveryhodnejším a profesionálnejším dojmom pre nového zákazníka.

 

Logo o Vašej firme vypovedá veľmi veľa, má za úlohu vzbudzovať dôveru, záujem a dobrý pocit. Našim cieľom je splniť Vašu predstavu, ktorú doplníme o skúsenosti a efektívnosť loga, aby čo najviac prezentovalo Vašu firmu.

 

Pri tvorbe loga riešime/Postup pri spracovaní loga

 

Zadanie loga

Každá firma je iná a vyžaduje si individuálny prístup. Pre lepšie vystihnutie podstaty Vašej firmy nás zaujíma čomu sa Vaša firma venuje a čo pokladáte za prioritu alebo cieľ Vašej firmy.

 

Vytvorenie návrhov

Po konzultáciách Vám zašleme tri návrhy loga, ktoré budú načrtnuté rukou. Z daných návrhov si môžete vybrať, o ktorý by ste mali záujem.

 

Tvorba loga

Hneď ako si vyberiete z návrhov a odošlete nám Váš výber, začneme pracovať na vyhotovení loga. V rámci ceny Vám ponúkame možnosť logo trikrát pripomienkovať.

 

Odoslanie loga

Pred finálnym zaslaním výsledného loga, Vám vystavíme faktúru. Po uhradení faktúry Vám zašleme logo vo formátoch eps, ai, pdf a jpg.

Často kladené otázky

Aké mám autorské práva k návrhom a k finálnemu logu?

Grafické návrhy log, ktoré pri návrhu Vášho loga vypracujeme, ale nebudú vami prijaté, nemajú poskytnutú žiadnu licenciu na použitie. Licenciu obdržíte iba k vami vybranému finálnemu návrhu loga. Návrhy ktoré vytvoríme a nebudú prijaté sú autorské práce Stingray Studia. Licenciou k užívaniu loga Stingray Studio majiteľovi loga garantuje neobmedzené práva na používanie loga. Vašou objednávkou a riadnym vyplatením loga sa stávate výhradným majiteľom loga (iba na vybraný finálny návrh loga, nie na všetky návrhy). Vaše nové logo nebude autor ponúkať na predaj iným osobám alebo spoločnostiam. Ďalšie neobmedzené využitie loga určuje priamo vlastník loga. Licenciou k používaniu loga sa nezaručuje patentové právo na logo. O ochranu loga pred zneužitím a používaním iným subjektom je potrebné zažiadať na Úrade priemyselného vlastníctva, kde Vám zaistia ochrannú známku.

Ak by som chcela pripomienkovať daný návrh viac ako trikrát, aká by bol postup?

Každé ďalšie pripomienkovanie nad rámec je spoplatnené 30€/hod.

Cenník

Názov

Popis

Cena *

Logo

3 návrhy loga 3x možnosť úprav plnofarebné, čiernobiele prevedenie výstup v 4 formátoch (eps, ai,pdf, jpg).

300€

* V prípade viacerých úprav ako trikrát je určovaný poplatok 30€/hod.

Galéria

Projekty

PozicajTo.sk

/ / / /

SaUkludni.sk

/

Fashion Photoshoot

Ako Vám môžeme pomôcť? Napíšte nám viac!

Kontaktujte nás

Klienti

Pridajte sa aj Vy k spokojným zákazníkom!