© 2016 - 2024 Stingray Studio

Popis

Web & E-shop

Ak potrebujete moderný web, ktorý Vám bude zarábať peniaze tak ste na správnom mieste. Tvoríme širokého spektrum webových stránok od jednoduchých firemných webov až po náročné internetové projekty. Našim cieľom je splniť všetky klientove očakávania. Sme pripravení vytvoriť pre Vás aj tie najnáročnejšie projekty na mieru. Projekty prispôsobené na enormné množstvo návštevníkov ako sú rôzne inzertné portály a pod. Náš webdesigner a programátori sa nezľaknú žiadnej výzvy a spoločne privedieme vaše predstavy k vysnívanému webu ušitému na mieru vašim predstavám. Vytvoríme Vám moderný a čistý webdesign, ktorý zaujme návštevníka a zároveň mu poskytne intuitívne užívateľské prostredie pre jednoduchú navigáciu. Vytvorený web bude responzívny teda prispôsobený na všetky typy zariadení ako desktop, mobilné zariadenia, ale aj zariadenia s veľkým rozlíšením (zariadenia s retina displaymi). Váš web optimalizujeme tak, aby sa zobrazoval na popredných výsledkoch vyhľadávania cez Google a aby Vás našla Vaša cieľová skupina.

 

Pri tvorbe webu alebo e-shopu riešime

 

Webdesign

Moderný a čistý webdesign s intuitívnym užívateľským prostredím pre jednoduchú orientáciu návštevníkov. Zakladáme si na dodržiavaní najmodernejšich trendov a zároveň poctivo vyhotovíme webdesign tak aby spĺňal vsetky normy.

 

Responzívny design

Web prispôsobený pre mobilné zariadenia. Responzívny design sa prispôsobí všetkým veľkostiam a pomerom strán obrazovky. Responzívny design je v súčasnosti jedným z najdôležitejších aspektov webdesignu v súlade s rastúcim počtom užívateľov mobilných zariadení.

 

Platforma

Pre náročné projekty s veľkou návštevnosťou využívame najpoužívanejší php framework Laravel. Pre jednoduchšie weby používame CMS systém WordPress pre jednoduchú správu obsahu klientom bez nutnosti mať základné programátorské znalosti.

 

SEO – optimalizácia vyhľadávania

Optimalizácia pre vyhľadávače znamená, že Váš web nastavíme tak aby Vás Vaša cieľová skupina klientov vždy našla. Postaráme sa aby sa Váš web zobrazoval na popredných priečkach vo výsledkoch vyhľadávania cez Google.

 

Obsah

Nemenej dôležitým aspektom kvalitného webu je kvalitný obsah. Ponúkame Vám naplnenie Vašej stránky kvalitným obsahom prípadne správu a písanie článkov do blogu.

 

Sociálne siete

Vytvoríme a postaráme sa o správu sociálnych sietí ako Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Pinterest a pod.

 

Reklama

V prípade záujmu Vám vytvoríme, nastavíme a postaráme sa o online reklamnú kampaň Vášho internetového portálu. Vytvoríme Vám reklamnú kampaň cez Google Adwords, Facebook alebo Vám môžeme ponúknuť reklamný priestor na našich internetových portáloch.

 

Registrácia domény

V prípade záujmu Vám zaregistrujeme Vami zvolenú doménu alebo Vám poradíme pri výbere správnej domény pre Váš projekt.

 

Webhosting

Zaručíme Vám pokojný a ničím nerušený spánok zatiaľ čo sa naši špecialisti postarajú o hladký chod Vášho webu. Našim klientom poskytujeme kvalitný a rýchli webhosting, teda priestor na servery, kde sú uložené všetky súbory Vašej stránky. Nepotrebujete teda ďalšiu spoločnosť poskytujúcu webhostingové služby a žiadne ďalšie znalosti spojené s umiestňovaním webu na server.

 

Servis webu

Potrebujete doprogramovať novú funkciu alebo potrebujete využiť servis Vašej stránky v podobe rôznych grafických či funkčných úprav? Žiaden problém. Ponúkame Vám jednorazové úpravy alebo mesačné balíky služieb.

Často kladené otázky

Prečo práve Wordpress?

Redakčný systém Wordpres je spomedzi troch hlavných CMS systémov (Wordpress, Drupal, Joomla) najpoužívanejší CMS systém vôbec s najprívetivejším administrátorským prostredím pre správu stránok bez nutnosti disponovať minimálnymi programátorskými znalosťami. Naše weby nevyskladávame z prerobených pluginov, ale všetko vytvárame na mieru pre potreby klienta a tým pádom nie sme absolútne limitovaný prerobenými funkciami tejto platformy.

Prečo práve Laravel?

Zásadne používame a odporúčame našim klientom pre voľbu php frameworku Laravel. Treba si však uvedomiť, že toto riešenie má význam pre väčšie projekty, kde odôvodnene možno očakávať veľkú návštevnosť. Nie je potrebne toto drahšie riešenie vyžadovať pre obyčajné weby a firemné stránky.

Wordpress alebo Laravel?

Laravel riešenie má význam pre väčšie projekty, kde odôvodnene možno očakávať veľkú návštevnosť. Pre obyčajné weby a firemné stránky odporúčame pre voľbu redakčného systému Wordpress. Zároveň riešenie cez Laravel je samozrejme drahšie.

Cenník

Názov

Popis

Cena *

Tvorba webu

Vyhotovenie webstránky na mieru s použitím redakčného systému Wordpress.

od 900€

Tvorba e-shopu

Vyhotovenie e-shopu na mieru.

od 2000€

Tvorba internetového portálu

Vyhotovenie webstránky na mieru v php frameworku Laravel.

od 3000€

Tvorba obsahu

Naplnenie Vašej stránky kvalitným obsahom, písanie článkov do blogu.

20€/hod.

Servis webu

Servis Vašej stránky v podobe rôznych grafických či funkčných úprav.

30€/hod.

Predplatený servis

Servis Vašej stránky v podobe rôznych grafických či funkčných úprav v rozsahu do 20 hodín mesačne.

300€

Webhosting

Správa domény, SSL certifikát, 100 GB priestoru, neobmedzený počet subdomén, neobmedzený počet presmerovaní, neobmedzený počet e-mailov, neobmedzený počet databáz, pravidelná záloha databáz.

120€/rok

Projekty

PozicajTo.sk

/ / / /

SaUkludni.sk

/

Fashion Photoshoot

Ako Vám môžeme pomôcť? Napíšte nám viac!

Kontaktujte nás

Klienti

Pridajte sa aj Vy k spokojným zákazníkom!